Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA700WIFI4, Panel Heater, 700 W, Suitable for rooms up to 9-12 m², White, IPX4
search
Brand
Mill
Reference
78502
Gross weight
5.1 kg
Package depth
450.00 mm
Package height
116.00 mm
Package width
711.00 mm
Net weight
3.80 kg
Depth
8.6 cm
Height
40 cm
Width
65 cm
Colour
White
Warranty
24 month(s)
Type
Panel Heater
Power
700 W