Mill Heater CO1200WIFI3 GEN3 Convection Heater, 1200 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 14-18 m², White
search
Brand
Mill
Reference
4434
Gross weight
5.6 kg
Package depth
140.00 mm
Package height
405 mm
Package width
665 mm
Net weight
4.651 kg
Depth
9.5 cm
Height
33.5 cm
Width
62 cm
Colour
White
Warranty
60 month(s)
Type
Convection Heater
Other features
With child lock
Power
1200 W