Mill Heater CO1200WIFI3 GEN3, 1200 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 14-18 m², White
search
Бренд
Mill
Код
4434
Брутто вес
5.6 kg
Глубина упаковки
140.00 mm
Высота упаковки
405 mm
Ширина упаковки
665 mm
Вес
4.651 kg
Глубина
9.5 cm
Высота
33.5 cm
Ширина
62 cm
Цвет
Белый
Гарантия
60 month(s)
Тип
Convection Heater
Другие функции
With child lock
Мощность
1200 W