Mill, Heater, OIL1500WIFI3 Gentle Air, 1500 W, Suitable for rooms up to 22 m², Black
search
Бренд
Mill
Код
55187
Брутто вес
11.70 kg
Глубина упаковки
415.00 mm
Высота упаковки
690.00 mm
Ширина упаковки
190.00 mm
Вес
10.42 kg
Цвет
Черный
Гарантия
60 month(s)
Тип
Oil Filled Radiator
Мощность
1500 W