Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA700WIFI4, Panel Heater, 700 W, Suitable for rooms up to 9-12 m², White, IPX4
search
Бренд
Mill
Код
78502
Брутто вес
5.1 kg
Глубина упаковки
450.00 mm
Высота упаковки
116.00 mm
Ширина упаковки
711.00 mm
Вес
3.80 kg
Глубина
8.6 cm
Высота
40 cm
Ширина
65 cm
Цвет
Белый
Гарантия
24 мес.
Тип
Panel Heater
Мощность
700 W