Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA1300WIFI4, Panel Heater, 1300 W, Suitable for rooms up to 15-19 m², White, IPX4
search
Код
78504
Брутто вес
7.6 kg
Глубина упаковки
121 mm
Высота упаковки
1115 mm
Ширина упаковки
451.00 mm
Вес
6.00 kg
Глубина
8.6 cm
Ширина
105 cm
Мощность
1300 W