Mill Portable Heater CO1500MAXWIFI3, 1500 W, Suitable for rooms up to 14-18 m², White, IPX4
search
Бренд
Mill
Код
25128
Брутто вес
6.50 kg
Глубина упаковки
182.00 mm
Высота упаковки
420.00 mm
Ширина упаковки
666.00 mm
Вес
4.70 kg
Глубина
24.5 cm
Высота
38.5 cm
Ширина
62 cm
Цвет
Белый
Тип
Convection Heater
Мощность
1500 W