Konvektsioon küttepaneel Mill Portable Heater CO1500MAXWIFI3, 1500 W, Suitable for rooms up to 14-18 m², White, IPX4
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
25128
Brutokaal
6.50 kg
Pakendi sügavus
182.00 mm
Pakendi kõrgus
420.00 mm
Pakendi laius
666.00 mm
Netokaal
4.70 kg
Sügavus
24.5 cm
Kõrgus
38.5 cm
Laius
62 cm
Värv
Valge
Tüüp
Convection Heater
Võimsus
1500 W