Õliradiaator Mill, Heater, OIL1500WIFI3 Gentle Air, 1500 W, Suitable for rooms up to 22 m², Black
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
55187
Brutokaal
11.70 kg
Pakendi sügavus
415.00 mm
Pakendi kõrgus
690.00 mm
Pakendi laius
190.00 mm
Netokaal
10.42 kg
Värv
Must
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Oil Filled Radiator
Võimsus
1500 W