Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA400WIFI4, Panel Heater, 400 W, Suitable for rooms up to 4-6 m², White, IPX4
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
78501
Brutokaal
4.2 kg
Pakendi sügavus
435 mm
Pakendi kõrgus
125 mm
Pakendi laius
560 mm
Netokaal
3.40 kg
Sügavus
8.6 cm
Kõrgus
38.4 cm
Laius
49.2 cm
Värv
Valge
Garantii
24 kuud
Tüüp
Panel Heater
Võimsus
400 W