Õliradiaator Mill Heater AB-H2000DN, 2000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 24-34 m³, White
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
23375
Brutokaal
13 kg
Pakendi sügavus
490 mm
Pakendi kõrgus
690 mm
Pakendi laius
195 mm