Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA1300WIFI4, Panel Heater, 1300 W, Suitable for rooms up to 15-19 m², White, IPX4
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
78504
Brutokaal
7.6 kg
Pakendi sügavus
121 mm
Pakendi kõrgus
1115 mm
Pakendi laius
451.00 mm
Netokaal
6.00 kg
Sügavus
8.6 cm
Kõrgus
40 cm
Laius
105 cm
Värv
Valge
Garantii
24 kuud
Tüüp
Panel Heater
Võimsus
1300 W