Konvektsioon küttepaneel Mill Heater CO1200WIFI3 GEN3, 1200 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 14-18 m²
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
4434
Brutokaal
5.6 kg
Pakendi sügavus
140.00 mm
Pakendi kõrgus
405 mm
Pakendi laius
665 mm
Netokaal
4.651 kg
Sügavus
9.5 cm
Kõrgus
33.5 cm
Laius
62 cm
Värv
Valge
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Convection Heater
Muud funktsioonid
With child lock
Võimsus
1200 W