Mill, Outdoor Heater, OH2000ULGPFLOOR, Patio heater, 2000 W, Black, IP65
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
69051
Brutokaal
8 kg
Pakendi sügavus
290 mm
Pakendi kõrgus
1110 mm
Pakendi laius
190 mm
Netokaal
7 kg
Sügavus
28 cm
Kõrgus
106 cm
Laius
28 cm
Värv
Must
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Patio heater
Muud funktsioonid
Võimsus
2000 W