Mill, Outdoor Heater, OH2000ULGPFLOOR, Patio heater, 2000 W, Black, IP65
search
Бренд
Mill
Код
69051
Брутто вес
8 kg
Глубина упаковки
290 mm
Высота упаковки
1110 mm
Ширина упаковки
190 mm
Вес
7 kg
Глубина
28 cm
Высота
106 cm
Ширина
28 cm
Цвет
Черный
Гарантия
60 month(s)
Тип
Patio heater
Другие функции
Мощность
2000 W