Mill PA1500WIFI4 Panel Heater with WiFi Gen 4 1500 W Suitable for rooms 18-22 m² White IPX4
search
Код
78953
Брутто вес
5.82 kg
Глубина упаковки
103.00 mm
Высота упаковки
850 mm
Ширина упаковки
400.00 mm
Вес
5.40 kg
Глубина
10.3 cm
Ширина
85 cm
Мощность
1500 W