Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA2000WIFI4, Panel Heater, 2000 W, Suitable for rooms up to 24-28 m², White, IPX4
search
Бренд
Mill
Код
83132
Брутто вес
9.2 kg
Глубина упаковки
103.00 mm
Высота упаковки
400 mm
Ширина упаковки
1050 mm
Вес
6.90 kg
Глубина
10.3 cm
Высота
40 cm
Ширина
105 cm
Цвет
Белый
Гарантия
60 month(s)
Тип
Panel Heater
Мощность
2000 W