Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA2000WIFI4, Panel Heater, 2000 W, Suitable for rooms up to 24-28 m², White, IPX4
search
Brand
Mill
Reference
83132
Gross weight
9.2 kg
Package depth
103.00 mm
Package height
400 mm
Package width
1050 mm
Net weight
6.90 kg
Depth
10.3 cm
Height
40 cm
Width
105 cm
Colour
White
Warranty
60 month(s)
Type
Panel Heater
Power
2000 W