Mill PA1500WIFI4 Panel Heater with WiFi Gen 4 1500 W Suitable for rooms 18-22 m² White IPX4
search
Brand
Mill
Reference
78953
Gross weight
5.82 kg
Package depth
103.00 mm
Package height
850 mm
Package width
400.00 mm
Net weight
5.40 kg
Depth
10.3 cm
Height
40 cm
Width
85 cm
Colour
White
Warranty
24 month(s)
Type
Panel Heater
Power
1500 W