Mill, Heater, OIL1500WIFI3 Gentle Air, Oil Filled Radiator, 1500 W, Suitable for rooms up to 22 m², Black
search
Brand
Mill
Reference
55187
Gross weight
11.70 kg
Package depth
415.00 mm
Package height
690.00 mm
Package width
190.00 mm
Net weight
10.42 kg
Colour
Black
Warranty
60 month(s)
Type
Oil Filled Radiator
Power
1500 W