Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA1300WIFI4, Panel Heater, 1300 W, Suitable for rooms up to 15-19 m², White, IPX4
search
Brand
Mill
Reference
78504
Gross weight
7.6 kg
Package depth
121 mm
Package height
1115 mm
Package width
451.00 mm
Net weight
6.00 kg
Depth
8.6 cm
Height
40 cm
Width
105 cm
Colour
White
Warranty
24 month(s)
Type
Panel Heater
Power
1300 W