Mill, Heater, OIL1500WIFI3 GEN3, Oil Filled Radiator, 1500 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 25 m²
search
Brand
Mill
Reference
68946
Gross weight
11.701 kg
Package depth
415 mm
Package height
690 mm
Package width
190 mm
Net weight
10.421 kg
Depth
26.1 cm
Height
65.6 cm
Width
34.4 cm
Colour
White/Black
Warranty
60 month(s)
Type
Oil Filled Radiator
Other features
Power
1500 W