Mill, Heater, IB1200DN Steel, Panel Heater, 1200 W, Number of power levels 1, Suitable for rooms up to 14-18 m², White, N/A
search
Brand
Mill
Reference
45394
Gross weight
7.924 kg
Package depth
1117.00 mm
Package height
450.00 mm
Package width
122.00 mm
Net weight
6.20 kg
Depth
5.8 cm
Height
40 cm
Width
105 cm
Colour
White
Warranty
60 month(s)
Cable length
1.3 m
Type
Panel Heater
Other features
Power
1200 W