Mill, Heater, IB1200DN Steel, Panel Heater, 1200 W, Number of power levels 1, Suitable for rooms up to 14-18 m², White, N/A
search
Бренд
Mill
Код
45394
Брутто вес
7.924 kg
Глубина упаковки
1117.00 mm
Высота упаковки
450.00 mm
Ширина упаковки
122.00 mm
Вес
6.20 kg
Глубина
5.8 cm
Высота
40 cm
Ширина
105 cm
Цвет
Белый
Гарантия
60 month(s)
Длина
1.3 m
Тип
Panel Heater
Другие функции
Мощность
1200 W