Mill, Heater, IB1200DN Steel, Panel Heater, 1200 W, Number of power levels 1, Suitable for rooms up to 14-18 m², White, N/A
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
45394
Brutokaal
7.924 kg
Pakendi sügavus
1117.00 mm
Pakendi kõrgus
450.00 mm
Pakendi laius
122.00 mm
Netokaal
6.20 kg
Sügavus
5.8 cm
Kõrgus
40 cm
Laius
105 cm
Värv
Valge
Garantii
60 month(s)
Kaabli pikkus
1.3 m
Tüüp
Panel Heater
Muud funktsioonid
Võimsus
1200 W