Mill PA1500WIFI4 Panel Heater with WiFi Gen 4 1500 W Suitable for rooms 18-22 m² White IPX4
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
78953
Brutokaal
5.82 kg
Pakendi sügavus
103.00 mm
Pakendi kõrgus
850 mm
Pakendi laius
400.00 mm
Netokaal
5.40 kg
Sügavus
10.3 cm
Kõrgus
40 cm
Laius
85 cm
Värv
Valge
Garantii
24 kuud
Tüüp
Panel Heater
Võimsus
1500 W