Mill Invisible Smart WiFi Panel Heater, PA700WIFI4B, Panel Heater, 700 W, Suitable for rooms up to 9-12 m², Black, IPX4
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
81132
Brutokaal
7.6 kg
Pakendi sügavus
450.00 mm
Pakendi kõrgus
121.00 mm
Pakendi laius
711.00 mm
Netokaal
6 kg
Sügavus
8.6 cm
Kõrgus
40 cm
Laius
65 cm
Värv
Must
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Panel Heater
Võimsus
700 W