SUNRED, Heater, IND-2100H, Indus II Bright Hanging, Infrared, 2100 W, Black, IP44
search
Kaubamärk
SUNRED
Tootekood
73404
Brutokaal
5.00 kg
Pakendi sügavus
470.00 mm
Pakendi kõrgus
415.00 mm
Pakendi laius
470.00 mm
Netokaal
3.30 kg
Värv
Must
Garantii
24 kuud
Tüüp
Infrared
Muud funktsioonid
3 different positions: 900/1200/2100 Watt. Cable cord: 1.8 m. On/off switch: switch.
Võimsus
2100 W