Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA700WIFI4, Panel Heater, 700 W, Suitable for rooms up to 9-12 m², White, IPX4
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
78502
Brutokaal
5.1 kg
Pakendi sügavus
450.00 mm
Pakendi kõrgus
116.00 mm
Pakendi laius
711.00 mm
Netokaal
3.80 kg
Sügavus
8.6 cm
Kõrgus
40 cm
Laius
65 cm
Värv
Valge
Garantii
24 kuud
Tüüp
Panel Heater
Võimsus
700 W