Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA1000WIFI4, Panel Heater, 1000 W, Suitable for rooms up to 12-16 m², White, IPX4
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
78503
Brutokaal
6.2 kg
Pakendi sügavus
451.00 mm
Pakendi kõrgus
121.00 mm
Pakendi laius
915.00 mm
Netokaal
4.80 kg
Sügavus
8.6 cm
Kõrgus
40 cm
Laius
85 cm
Värv
Valge
Garantii
24 kuud
Tüüp
Panel Heater
Võimsus
1000 W