Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA1000WIFI4, Panel Heater, 1000 W, Suitable for rooms up to 12-16 m², White, IPX4
search
Brand
Mill
Reference
78503
Gross weight
6.2 kg
Package depth
451.00 mm
Package height
121.00 mm
Package width
915.00 mm
Net weight
4.80 kg
Depth
8.6 cm
Height
40 cm
Width
85 cm
Colour
White
Warranty
24 month(s)
Type
Panel Heater
Power
1000 W