Mill FH1500BLACK, Ceramic fan heater, 1500 W, Suitable for rooms up to 22 m², Black
search
Brand
Mill
Reference
82093
Gross weight
1.8 kg
Package depth
214 mm
Package height
290 mm
Package width
214 mm
Net weight
1.4 kg
Colour
Black
Warranty
60 month(s)
Type
Ceramic fan heater
Power
1500 W