Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA400WIFI4, Panel Heater, 400 W, Suitable for rooms up to 4-6 m², White, IPX4
search
Brand
Mill
Reference
78501
Gross weight
4.2 kg
Package depth
435 mm
Package height
125 mm
Package width
560 mm
Net weight
3.40 kg
Depth
8.6 cm
Height
38.4 cm
Width
49.2 cm
Colour
White
Warranty
24 month(s)
Type
Panel Heater
Power
400 W