Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA400WIFI4, Panel Heater, 400 W, Suitable for rooms up to 4-6 m², White, IPX4
search
Бренд
Mill
Код
78501
Брутто вес
4.2 kg
Глубина упаковки
435 mm
Высота упаковки
125 mm
Ширина упаковки
560 mm
Вес
3.40 kg
Глубина
8.6 cm
Высота
38.4 cm
Ширина
49.2 cm
Цвет
Белый
Гарантия
24 мес.
Тип
Panel Heater
Мощность
400 W