Mill Heater AB-H2000DN, 2000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 24-34 m³, White
search
Бренд
Mill
Код
23375
Брутто вес
13 kg
Глубина упаковки
490 mm
Высота упаковки
690 mm
Ширина упаковки
195 mm