SUNRED, Heater, IND-2100H, Indus II Bright Hanging, Infrared, 2100 W, Black, IP44
search
Бренд
SUNRED
Код
73404
Брутто вес
5.00 kg
Глубина упаковки
470.00 mm
Высота упаковки
415.00 mm
Ширина упаковки
470.00 mm
Вес
3.30 kg
Цвет
Черный
Гарантия
24 мес.
Тип
Infrared
Другие функции
3 different positions: 900/1200/2100 Watt. Cable cord: 1.8 m. On/off switch: switch.
Мощность
2100 W