Mill Invisible Smart WiFi Panel Heater, PA700WIFI4B, Panel Heater, 700 W, Suitable for rooms up to 9-12 m², Black, IPX4
search
Бренд
Mill
Код
81132
Брутто вес
7.6 kg
Глубина упаковки
450.00 mm
Высота упаковки
121.00 mm
Ширина упаковки
711.00 mm
Вес
6 kg
Глубина
8.6 cm
Высота
40 cm
Ширина
65 cm
Цвет
Черный
Гарантия
60 month(s)
Тип
Panel Heater
Мощность
700 W