Mill Invisible Smart WiFi Panel Heater, PA700WIFI4B, Panel Heater, 700 W, Suitable for rooms up to 9-12 m², Black, IPX4
search
Brand
Mill
Reference
81132
Gross weight
7.6 kg
Package depth
450.00 mm
Package height
121.00 mm
Package width
711.00 mm
Net weight
6 kg
Depth
8.6 cm
Height
40 cm
Width
65 cm
Colour
Black
Warranty
60 month(s)
Type
Panel Heater
Power
700 W