Mill, Outdoor Heater, OH2000ULGPFLOOR, Patio heater, 2000 W, Black, IP65
search
Brand
Mill
Reference
69051
Gross weight
8 kg
Package depth
290 mm
Package height
1110 mm
Package width
190 mm
Net weight
7 kg
Depth
28 cm
Height
106 cm
Width
28 cm
Colour
Black
Warranty
60 month(s)
Type
Patio heater
Other features
Power
2000 W