Mill Portable Heater CO1500MAXWIFI3 Convection Heater, 1500 W, Suitable for rooms up to 14-18 m², White, IPX4
search
Brand
Mill
Reference
25128
Gross weight
6.50 kg
Package depth
182.00 mm
Package height
420.00 mm
Package width
666.00 mm
Net weight
4.70 kg
Depth
24.5 cm
Height
38.5 cm
Width
62 cm
Colour
White
Type
Convection Heater
Power
1500 W