Mill Heater AB-H2000DN Oil Filled Radiator, 2000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 24-34 m³, White
search
Brand
Mill
Reference
23375
Gross weight
13 kg
Package depth
490 mm
Package height
690 mm
Package width
195 mm