Mill FH1500BLACK, Ceramic fan heater, 1500 W, Suitable for rooms up to 22 m², Black
search
Бренд
Mill
Код
82093
Брутто вес
1.8 kg
Глубина упаковки
214 mm
Высота упаковки
290 mm
Ширина упаковки
214 mm
Вес
1.4 kg
Цвет
Черный
Гарантия
60 month(s)
Тип
Ceramic fan heater
Мощность
1500 W