Mill FH1500BLACK, Ceramic fan heater, 1500 W, Suitable for rooms up to 22 m², Black
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
82093
Brutokaal
1.8 kg
Pakendi sügavus
214 mm
Pakendi kõrgus
290 mm
Pakendi laius
214 mm
Netokaal
1.4 kg
Värv
Must
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Ceramic fan heater
Võimsus
1500 W