Mill Invisible Smart WiFi Heater, PA2000WIFI4, Panel Heater, 2000 W, Suitable for rooms up to 24-28 m², White, IPX4
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
83132
Brutokaal
9.2 kg
Pakendi sügavus
103.00 mm
Pakendi kõrgus
400 mm
Pakendi laius
1050 mm
Netokaal
6.90 kg
Sügavus
10.3 cm
Kõrgus
40 cm
Laius
105 cm
Värv
Valge
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Panel Heater
Võimsus
2000 W