Mill, Heater, OIL1500WIFI3 GEN3, 1500 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 25 m²
search
Бренд
Mill
Код
68946
Брутто вес
11.701 kg
Глубина упаковки
415 mm
Высота упаковки
690 mm
Ширина упаковки
190 mm
Вес
10.421 kg
Глубина
26.1 cm
Высота
65.6 cm
Ширина
34.4 cm
Цвет
White/Black
Гарантия
60 month(s)
Тип
Oil Filled Radiator
Другие функции
Мощность
1500 W