Õliradiaator Mill, Heater, OIL1500WIFI3 GEN3, 1500 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 25 m²
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
68946
Brutokaal
11.701 kg
Pakendi sügavus
415 mm
Pakendi kõrgus
690 mm
Pakendi laius
190 mm
Netokaal
10.421 kg
Sügavus
26.1 cm
Kõrgus
65.6 cm
Laius
34.4 cm
Värv
White/Black
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Oil Filled Radiator
Muud funktsioonid
Võimsus
1500 W