Mill Heater AB-H1000DN Oil Filled Radiator, 1000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 12-16 m², Black
search
Brand
Mill
Reference
18808
Gross weight
9.4 kg
Package depth
340 mm
Package height
690 mm
Package width
190 mm
Net weight
8.201 kg
Depth
15 cm
Height
65.6 cm
Width
27 cm
Colour
Black
Warranty
60 month(s)
Type
Oil Filled Radiator
Other features
3 heat settings: 400W/600W/1000W. Portable.Over heating protection.