Õliradiaator Mill Heater AB-H1000DN, 1000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 12-16 m², Black
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
18808
Brutokaal
9.4 kg
Pakendi sügavus
340 mm
Pakendi kõrgus
690 mm
Pakendi laius
190 mm
Netokaal
8.201 kg
Sügavus
15 cm
Kõrgus
65.6 cm
Laius
27 cm
Värv
Must
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Oil Filled Radiator
Muud funktsioonid
3 heat settings: 400W/600W/1000W. Portable.Over heating protection.