Õliradiaator Mill Heater AB-H1000MEC, 1000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 12-16 m², White
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
18807
Brutokaal
9.25 kg
Pakendi sügavus
335 mm
Pakendi kõrgus
685 mm
Pakendi laius
190 mm
Netokaal
8.051 kg
Sügavus
15 cm
Kõrgus
65.6 cm
Laius
27 cm
Värv
Valge
Garantii
60 month(s)
Tüüp
Oil Filled Radiator
Muud funktsioonid
Mechanical thermostat. Portable.Over heating protection. Tip-over switch.
Võimsus
1000 W