Mill Heater AB-H1000MEC, 1000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 12-16 m², White
search
Бренд
Mill
Код
18807
Брутто вес
9.25 kg
Глубина упаковки
335 mm
Высота упаковки
685 mm
Ширина упаковки
190 mm
Вес
8.051 kg
Глубина
15 cm
Высота
65.6 cm
Ширина
27 cm
Цвет
Белый
Гарантия
60 month(s)
Тип
Oil Filled Radiator
Другие функции
Mechanical thermostat. Portable.Over heating protection. Tip-over switch.
Мощность
1000 W